Peacock Collection - Koleksiyon Hikayesi

12 Haziran 2014 Perşembe

Saat: 14.00-17.00

TUBA SARAÇOĞLU’NDAN SES GETİRECEK KOLEKSİYON

‘PEACOCK’

Moda dünyasına yeni adım atmasına rağmen tasarımlarıyla dikkat çeken ve yeni nesil modacıları arasında farklı tarzıyla ön plana çıkan Tuba Saraçoğlu’nun merakla beklenen adını Tevazunun simgesi Tavus Kuşu’ndan alan ‘Peacock’ Koleksiyonu , özel bir davetle moda severlerin beğenisine sunuluyor.

Modayı bir keşif olarak gören kadınlar için “en büyük kaşif iç sesinizdir” diyen Tuba Saraçoğlu yeni koleksiyonunda, iddialı , şık ve trend olacak özgün tasarımlarını moda tutkunlarıyla buluşturuyor.

Coronado Adası’ndaki mavi-yeşilin verdiği sakinlik ve karşı kıyısındaki hareketli şehir hayatının birlikteliğinden esinlenilerek hazırlanan koleksiyonda ; özel tasarlanan şal desenli uçuşan ipek gömlekler ve tamamlayıcı bol kesim pantolon kombinleri asaletiyle iş hayatında ve özel günlerinizde vazgeçilmezleriniz arasında olacaktır. Yazın trendlerinden geometrik desenli,canlı renklerle süslenmiş tunikler ve sarıdan turuncu daha sonra fuşyaya geçerken işin içine bir de çiçek desenlerin katıldığı şallar koleksiyondaki niş ürünler olarak yerini almaktadır.

Asilliği , şıklığı ve stili içinde barındıran koleksiyon ; Hayata farklı dokunuşlarıyla değer katan kadının ışıltısına imzasını atmaya hazırlanıyor. Bu özel günümüzde siz değerli basın mensuplarını aramızda görmekten mutluluk duyarız.