19 Eylül’de İzmir’de dünyaya ilk selamlamamı yaptım tıpkı içten yazdığım bu Hoşgeldiniz yazısı ile sizlere yaptığım gibi. Hayatımın her saniyesinde pozitif enerjisi ve en zor zamanlarda bile mutluluk çıkarabilme özelliğiyle Annem, iş hayatındaki başarılarını,maneviyatını ve sosyal yönünü örnek aldığım Babamla çekirdek bir aileyiz. Çerkez güzelliğini ilk bakışta yansıtan,çalışma hayatındaki aktifliğimi çocukluğumdan beri öğütlerine borçlu olduğum,mahallenin yardım meleği Anneannem ve Dedem’e ; İzmir hanımefendisi Babaannem ve ilk matbaacılardan Büyükbabam’a bu sımsıcak aile ortamında beni büyüttükleri için teşekkür etmek her zaman doğru yola ışık tutan ailemin önemini bu şekilde paylaşmak istedim.

Mesleki uzmanlığı, STRATEJİK PAZARLAMA kapsamında; proje (iş) geliştirme, müşteri ilişkileri yönetimi, pazarlama, kurumsal iletişim ve marka yönetimi olarak özetlenebilir.

Aldığım uzmanlık eğitimleri Marka yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Liderlik, Aile İşletmeleri Yönetimi ve E-ticaret üzerinedir. Bu eğitimlerle bir organizasyonun kurumsallaşması sürecinden , markalaşma ve pazarlama taktiklerinin stratejik olarak geliştirilmesine ve satış faaliyetlerinin yönetimine kadar geniş bir bilgi donanımına sahip oldum. İş hayatının; sosyal hayatla uyumlu olmasının gerekliliğine inanan biri olarak sosyal aktivitelerimi vakit buldukça yapmaya çalışırım. Yüksek lisans yaparken davet edildiğim inşaat,turizm,yurtdışında birçok önemli projelere imza atmış bir şirkette çalışmaya başladım. İlerleyen yıllarda turizm, tekstil-mağazacılık ve inşaat gibi farklı ve yükselen sektörlerde deneyim kazandım. Ve 2014 yılında profesyonel hayatın yanında kendi tekstil markamı kurarak ilk koleksiyonumu görücüye çıkardım bunun yanında saat,mücevher ve tekstil alanında faaliyet gösteren Lalyan.com isimli e-ticaret şirketinin kurucu ortağı olarak ticaret hayatına adımımı attım.

İlerleyen yıllarda turizm, tekstil-mağazacılık ve inşaat gibi farklı ve yükselen sektörlerde deneyim kazandım. Deneyimlerimi yazılı basında değerli dergilerde köşeyazarlığı yaparak paylaştım ve şuanda Ala Dergisi Trendler Editörü olarak okuyucularım ile iletişim içindeyim.